% promocje
no fi es se ru de en
Image Alt

Konferencje

Przyjazd:
Noce:
Wyjazd:
Dorośli:
Ceny w:

Konferencje

Rezydencja Holland House to idealne miejsce nie tylko na nocleg w centrum Gdańska, lecz także na kameralne konferencje, szkolenia czy spotkania biznesowe.

Profesjonalna obsługa, kameralna atmosfera, profesjonalny sprzęt i doskonała lokalizacja to gwarancja udanego spotkania.

Szkolenie, kameralne spotkanie biznesowe, rekrutacyjne czy spotkanie w rodzinnym gronie – niezależnie od charakteru spotkania dołożymy wszelkich starań, by organizowana przez Państwa impreza (przedsięwzięcie) odniosła sukces.

 

Konferencja w Holland House Residence to:

– w pełni wyposażone sale konferencyjne
– doskonałe przerwy kawowe, poczęstunki w formie bufetu, oficjalne obiady oraz przyjęcia i wykwintne bankiety przygotowane przez restaurację Latający Holender stanowiące idealne uzupełnienie każdego biznesowego wydarzenia
– przestronne i butikowe pokoje, odpowiednie do relaksu po dniu wytężonej pracy
– doświadczony i dbający o sukces Państwa spotkań personel

 

Dzięki organizacji konferencji w Holland House Residence będziecie mieli możliwość twórczej pracy w eleganckich wnętrzach, jednocześnie mając w zasięgu ręki całe Stare Miasto Gdańska i jego najciekawsze zabytki.

SALA ZIELONA

Luksusowe wnętrza sali zielonej oraz jego kameralna atmosfera są idealną propozycją na spotkanie biznesowe w niewielkim gronie. Centralna, a zarazem spokojna lokalizacja i klasyczny wystrój dają poczucie komfortu i pozwalają pracować w skupieniu.

Sala ta jest idealnym rozwiązaniem na kameralne spotkania biznesowe i negocjacje oraz do przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych.

Sala zielona o powierzchni 26 m2 wyposażona w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny taki jak szybki internet WiFi, telewizor LCD, flipchart, pomieści do 10 osób

szybki internet WiFi

telewizor LCD

flipchart

SALA HOLENDERSKA

Z WIDOKIEM NA STARE MIASTO

Jej wnętrze zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić jak najlepsze warunki i możliwości ustawień dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń.

Wyjątkowa specyfika naszej sali konferencyjnej pozwala zapewnić jak najlepsze warunki i możliwości ustawień dla organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Możemy stworzyć w zależności od potrzeb kameralną atmosferę sprzyjającą spotkaniom w biznesowym czy też rodzinnym gronie.

Sala holenderska o powierzchni 60m2 wyposażona w nowoczesny sprzęt techniczny i audiowizualny, taki jak szybki internet WiFi, rzutnik multimedialny, ekran, flipchart i nagłośnienie pomieści do 30 osób w układzie konferencyjnym oraz do 50 osób w układzie teatralnym.

szybki internet WiFi

rzutnik

flipchart

BIZNES

Stałe relacje biznesowe są dla nas priorytetem dlatego dla regularnie powracających kontrahentów proponujemy atrakcyjne warunki handlowe pozwalające zredukować koszty oraz skrócić proces rezerwacji. Zachęcamy do kontaktu z działem marketingu by korzystać z preferencyjnych cen i zasad współpracy.

 

Korzyści dla regularnych Klientów:

możliwość płatności w odroczonym terminie
atrakcyjne zniżki na ceny noclegów
zniżki w restauracji Latający Holender na dania z karty menu
rabat na usługi konferencyjne

 

Aby omówić warunki współpracy oraz otrzymać więcej szczegółów skontaktuj się z nami:

Zadzwoń: +48 58 325 77 74

Napisz: marketing@hollandhouse.pl

You don't have permission to register