Rezydencja Holland House – oferty specjalne

Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą skierowaną do osób, które planują odwiedzić Trójmiasto, czy to w celach turystycznych, czy biznesowych. Przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety pobytowe w butikowej rezydencji Holland House, położonej w centrum Starego Miasta w Gdańsku.

  • Miejsce na romantyczny weekend….

Parom przyjeżdżającym do Trójmiasta, proponujemy romantyczny weekend we wnętrzach naszego butikowego miejsca. Zapewniamy noclegi w pokojach o wyjątkowym klimacie i indywidualnym charakterze, z widokiem na Stare Miasto. Naszych Gości witamy lampką winą, a na kolację zapraszamy do restauracji „Latający Holender”.

  • …. i na dłużej

Mamy dobrą wiadomość dla osób, dla których weekendowy pobyt w naszej butikowej rezydencji, to za mało. Wszyscy, którzy zdecydują się na dłuższy pobyt (minimum 5 dni), mogą liczyć na promocyjną cenę za pokój bądź otrzymanie pokoju Superior w cenie pokoju Standard. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji.

  • Miejsce na konferencję…

Polecamy też nasz hotel jako miejsce na organizację konferencji. Na uczestników szkoleń i spotkań biznesowych organizowanych w naszych hotelu czekają dwie sale konferencyjne – przestronne, nowocześnie wyposażone, sprzyjające twórczej pracy.

  • …. i na pobyt zorganizowanej grupy

Nasza butikowa rezydencja jest miejscem przystosowanym do potrzeb większych grup. Możecie Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty na wynajem sal konferencyjnych oraz na posiłki w naszej restauracji. Zapewniamy też pomoc w organizacji czasu wolnego.

  • Pomysł na wyjątkowy prezent

Oferujemy ponadto możliwość wykupienia vouchera upominkowego do Rezydencji Holland House. Voucher może wykorzystać na różne sposoby, np. niezapomniany nocleg w butikowym apartamencie czy wyjątkową kolację w naszej restauracji. To doskonały pomysł na oryginalny podarunek dla bliskiej osoby.