Restauracja Latający Holender

Na parterze naszego luksusowego obiektu klasy boutique Holland House Residence mieści wyjątkowo elegancka restauracja Latający Holender, która już na stałe wpisała się w kulinarną tradycję Gdańska.

Restauracja swoją nazwę zaczerpnęła od nazwy legendarnego statku widmo, którym dowodził holenderski kapitan Van den Decken na trasie z Amsterdamu do Dżakarty.

Latający Holender to restauracja utrzymana w stylu marynistycznym. W naszej parterowej części możemy jednocześnie podejmować trzydziestu pięciu Gości. Ponadto dysponujemy dwiema klimatycznie urządzonymi salami: holenderską i zieloną. Pierwsza z nich służy głównie jako sala konferencyjna, a także miejsce organizacji bankietów i przyjęć; przeznaczona jest dla sześćdziesięciu osób. W drugiej z wymienionych sal odbywają się bardziej kameralne uroczystości, dla grona liczącego do dziesięciu osób. Podejmujemy się organizacji uroczystych kolacji w miłym otoczeniu czy spotkań biznesowych przy wykwintnym obiedzie.

Wszystkich naszych Gości staramy się zaskoczyć doskonałą kuchnią oraz obsługą na najwyższym poziomie. Specjalizujemy się w serwowaniu dań z ryb morskich oraz profesjonalnie przygotowanych owoców można. Ponadto w naszym menu znajdziecie Państwo wyśmienite potrawy kuchni polskiej i europejskiej, w tym duży wybór steków.

Doskonałym uzupełnieniem każdego posiłku będzie starannie wyselekcjonowane wino. W naszych piwnicach leżakują wyroby z renomowanych winnic całego świta, świetnie dopasowane do serwowanych dań. Możemy Państwu też zaproponować markowe alkohole i drinki przygotowane przez naszych barmanów.

Latem zachęcamy do spróbowania naszych dań na tarasie restauracji, gdzie będziecie mogli Państwo rozkoszować się nie tylko smakiem naszych potraw, lecz także widokiem na najpiękniejszą część Traktu Królewskiego na Długim Targu.

Serdecznie zapraszamy do Restauracji Latający Holender w Gdańsku.

Rezerwacja:

tel. +48 58 320 36 25

kom. +48 58 509 71 08 20

szefkuchni@hollandhouse.pl