Rezydencja Holland House w centrum Gdańska

Holland House Residence mieści się przy ulicy Długi Targ, z pewnością jednej z najbardziej reprezentacyjnych i rozpoznawalnych części Starego Miasta w Gdańsku. W niewielkiej odległości od naszego obiektu usytuowane są największe zabytki architektoniczne miasta: Dwór Artusa, Fontana Neptuna, Ratusz, Zielona Brama, w końcu Dom Holenderski, w którym to znajduje się nasza luksusowa rezydencja.

Noclegi na Starym Mieście – blisko zabytków

Z Rezydencji Holland House łatwo dotrzecie Państwo do miejsc uznawanych za najważniejsze ciekawostki turystyczne Gdańska. Wybierając się na spacer Długim Targiem, po drodze mijamy kilka ciekawych muzeów, następnie dochodzimy do przystani Tramwaju Wodnego, a podczas dalszej przechadzki mamy okazję podziwiać promenadę wzdłuż Motławy. Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów z branży hotelarskiejusytuowanym tak blisko zabytkowych miejsc w Gdańsku.

Nasza lokalizacja jest atrakcyjna również ze względu na bliskość drogi krajowej numer 7. To idealne miejsce dla osób poszukujących eleganckich apartamentóww Trójmieście, jak i w samym Gdańsku. Polecamy naszą rezydencjęrównież jako bazę wypadową do Sopotu, do Gdyni, na Kaszuby, na Hel, do Malborka i innych miejscowości na terenie województwa pomorskiego.

Jeżeli szukacie Państwo ekskluzywnych miejsc noclegowych w Gdańsku, to Holland House Residence jest dla Was idealnym dla rozwiązaniem.

Mapa