Pokoje

POKOJE TYPU STANDARD

Naszym gościom, którzy szukają noclegów w Gdańsku w korzystnym stosunku ceny do komfortu, proponujemy zarezerwowanie jednego z naszych 14 butikowych pokoi typu Standard.

Wyposażenie pokoju: telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, szybki internet bezprzewodowy (20MB), łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, galanteria hotelowa.

Cena pokoju zawiera śniadanie, dostęp do bezprzewodowego internetu oraz podatek VAT.

 

POKOJE TYPU STANDARD HollandHouse - pokoje typu standard
HollandHouse - pokoje typu standard POKOJE TYPU STANDARD
POKOJE TYPU STANDARD POKOJE TYPU STANDARD
HollandHouse - pokoje typu standard

Pokoje typu Superior

Z kolei gościom szukającym noclegu w Gdańsku i jednocześnie oczekującym większego luksusu, proponujemy noclegi w 11 pokojach typu Superior. Powierzchnia tych pokoi wynosi około 30 m2, a z ich okien możecie Państwo obserwować jedną z najsłynniejszych ulic w Gdańsku, Długi Targ. W 6 z tych pokoi znajduje się dodatkowe łóżko albo dodatkowa rozkładana sofa, dzięki czemu są one wygodnym miejscem noclegowym maksymalnie dla 3 osób.

Wyposażenie pokoju: telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, szybki internet bezprzewodowy (20MB), zestaw do parzenia kawy i herbaty, zestaw do prasowania, łazienka z wanną lub prysznicem, suszarka do włosów, galanteria hotelowa, szlafroki kąpielowe oraz kapcie.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz podatek VAT. 

 

HollandHouse - pokoje typu superior HollandHouse - pokoje typu superior
HollandHouse - pokoje typu superior Pokoje typu Superior
Pokoje typu Superior HollandHouse - pokoje typu superior
Pokoje typu Superior

Apartament Suite

Apartament Suite to dwupoziomowy, wygodny i przestrzenny pokój, którego powierzchnia całkowita to 60 m2. W skład apartamentu wchodzą: pokój dzienny, przedpokój z pojemną szafą na ubrania, kuchnia z zestawem do parzenia kawy i herbaty, antresola z sypialnią oraz łazienka z prysznicem i toaleta.

Polecamy ten pokój jako miejsce wypoczynku dla rodzin z dziećmi, a także grupy przyjaciół. Jego usytuowanie w zacisznej części naszej Rezydencji pozwala cieszyć się ciszą i spokojem w samym sercu Starego Miasta.

 
Apartament Suite pozwala na dwa typy ustawień łóżek:
- 2 łóżka pojedyncze oraz 1 podwójne typu king size
- 2 łóżka podwójne typu king size
 
Wyposażenie pokoju: telewizja satelitarna, telefon, sejf, minibar, zestaw do parzenia kawy/herbaty, zestaw do prasowania, szybki internet bezprzewodowy (20MB), suszarka do włosów, galanteria hotelowa, szlafroki kąpielowe oraz kapcie.
 
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz podatek VAT.
 
HollandHouse - apartament HollandHouse - apartament
HollandHouse - apartament HollandHouse - apartament
HollandHouse - apartament HollandHouse - apartament
HollandHouse - apartament