Jak dojechać?

Z myślą o Państwa wygodzie przygotowaliśmy informacje dotyczące możliwości dojazdu do naszej luksusowej rezydencji, która mieści się na Starym Mieście w Gdańsku.

Samochodem

Ze względu na położenie w ścisłym centrum nie ma możliwości dojazdu samochodem pod Rezydencję Holland House. Większość najbliższych ulic również jest wyłączona z ruchu. Proponujemy bezpośrednie skierowanie się na parking przy ul. Łąkowej 1 (Akademia Muzyczna). W celu przeniesienia bagaży proponujemy pozostawienie samochodu w okolicy skrzyżowania ulic Chmielnej i Stągiewnej (z tego miejsca jest około 200 m do naszej Rezydencji)

Dojazd z dworca PKP

Z dworca PKP można dojechać tramwajem numer 3, 8, 9 lub autobusem numer 112, 178, 186 i wysiąść na przystanku Żabi Kruk. Przy wejściu głównym dworca znajduje się całodobowy postój taksówek.
 

Dojazd z lotniska

Z lotniska do Rezydencji Holland House można dojechać autobusem numer 210 i wysiąść na przystanku Brama Wyżynna. Przy wejściu głównym na lotnisko znajduje się całodobowy postój taksówek. Jeżeli potrzebny jest niestandardowy transport (np. większa ilość osób, taksówka bagażowa), prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją Rezydencji w celu zarezerwowania odpowiedniego środka transportu.

Taxi

Rezydencja Holland House współpracuje z firmą Baltic Taxi. W celu zarezerwowania taksówki należy zadzwonić pod numer 0048 533 033 033. Kierowcę taxi nasi Goście mogą oczekiwać w recepcji Holland House Residence.